Fresh Blitz DISK 2.0 ma zastosowanie jako:

  • wkład do pisuaru
  • sitko do bidetów
  • sitko do kabin prysznicowych
  • sitko do zlewów i umywalek

ZATRZYMUJE WŁOSY, KTÓRE ZAPYCHAJĄ ODPŁYWY I SYFONY

Specjalnie zaprojektowany układ wypustek w kształcie kręgu ma na celu ograniczenie rozpryskiwania się cieczy i zatrzymywanie zanieczyszczeń.

Zaawansowana technologia kontroli zapachów w naszym Fresh Blitz DISK 2.0 zapewnia neutralizację i – jednocześnie- długotrwałe wydzielania zapachu: aż 30 dni!

Zaawansowana kontrola zapachu: Wkład Fresh Blitz DISK 2.0 został zaprojektowany z wykorzystaniem zaawansowanej technologii kontroli nieprzyjemnych zapachów. Skutecznie neutralizując zapachy i pozostawiając odświeżający aromat. Pożegnaj kłopotliwe zapachy z pisuaru, odpływu prysznica lub zlewu i powitaj odświeżającą woń!

Długotrwała świeżość: Żelowe sitko Fresh Blitz DISK 2.0 jest nasycony wysokiej jakości zapachem, który utrzymuje się przez długi okres. Ciesz się niezmiennie przyjemnym aromatem w swojej toalecie aż do 30 dni!

Nowa technologia SPLASH PROTECT zapobiega rozbryzgom cieczy: Dzięki wprowadzeniu technologii SPLASH PROTECT Fresh Blitz DISK 2.0 skutecznie ogranicza rozpryskiwanie się moczu. Splash Protect to technologia łącząca proces uszczelnienia włosia z unikalnym ułożeniem w kręgi.

Karty charakterystyk

Karty katalogowe (ulotki)

Formularz kontaktowy