Kojący zapach potrafi sprawić, że poczujemy się o wiele lepiej. Nic więc dziwnego, że w pomieszczeniach tak chętnie rozpylamy zapachy, a sami lubimy korzystać z perfum. Zapachy oddziałują na zmysły naszych klientów i sprawiają, że postrzegają oni naszą placówkę w bardziej przychylny sposób. Biura, hotele oraz poczekalnie powinny zatem być wypełnione energetycznym aromatem. Dzięki niemu, klienci będą chętniej odwiedzać nasze firmy i dłużej spędzać w nich czas.
W portfolio Kala Chanti odnajdziesz zapachy do pomieszczeń na bazie olejków zapachowych. Produkty, które tworzymy skierowane są do klientów profesjonalnych, m.in. hoteli i restauracji, obiektów sportowych, biurowców, klinik oraz innych miejsc, w których przykłada się wagę do samopoczucia gości.

Olejki zapachowe o właściwie dobranym składzie

Każdy zapach gamy Chanti posiada w składzie aktywne neutralizatory nieprzyjemnych zapachów. Z uwagi na części składowe poszczególnych zapachów, każdy zapachbaszych olejków zapachowych ma indywidualnie dobrany neutralizator. W niektórych zapachach z uwagi na mniejszą intensywność i większą delikatność zintegrowaliśmy słabszy neutralizator nieprzyjemnych zapachów (np. Zielona herbata z gruszką). W innych, a szczególnie w tych, w których neutralizacja nieprzyjemnych zapachów była podczas projektowania zapachu priorytetem zintegrowaliśmy bardzo mocne neutralizatory (np. orientalno korzenny, fresh linen, kwiatowo cytrusowy)


Dostępne pojemności:

100 ml | 250 ml | 500 ml | 1L | 5L

Zapachy do wnętrz na bazie olejków, to jedna z bardziej wyszukanych form odświeżacza powietrza. Wyjątkowość zapachów do pomieszczeń firmy Kala bierze się z faktu, że są one przygotowywane na bazie prawdziwych perfum. Co więcej, dzięki skoncentrowanym składnikom pozostawia przyjemny zapach perfum przez minimum 1-2 dni. Olejki zapachowe w spray’u Kala Chanti są przeznaczone zarówno do użytku profesjonalnego jak i domowego. Kala Chanti to 16 zapachów stworzonych z myślą o nadaniu przyjemnej woni w hotelach, poczekalniach, gabinetach wellness, centrach fitness czy placówkach medycznych. Każdy odświeżacz na bazie olejku zapachowego może wywoływać inne doznania. Zapach Japońska Wiosna - poczucie elegancji, Trawa Cytrynowa – pobudzenie, a Patchouli Secrets - relaksu.
Zapachy do wnętrz na bazie olejków są popularne ze względu na swoją subtelną woń. Oto kilka zasad użycia olejków zapachowych do wnętrz w spray’u Kala Chanti. Zapach rozpylamy na powierzchnie, nie w powietrze. Najlepiej, aby były to powierzchnie zmywalne, np. glazura w łazienkach i toaletach, dywaniki w autach, dywan w pokoju lub wykładzina w biurze. Nie spryskujemy powierzchni laminowanych z połyskiem. Jako ciekawostkę, warto warto przytoczyć fakt, że olejek zapachowy w spray’u Kala Chanti może posłużyć jako dodatek do środków czyszczących, odkurzaczy z filtrem wodnym, nawilżaczy powietrza, klimatyzatorów.
Olejki zapachowe i eteryczne często są ze sobą utożsamiane. Nie są to do końca identyczne produkty. Zasadnicza różnica uwidacznia się już w odniesieniu do sposobu pozyskiwania olejków oraz w ich przeznaczeniu. Olejki eteryczne to olejki pochodzenia roślinnego. Występują w różnych częściach roślin: w kwiatach, liściach, owocach, korzeniach, nasionach, korze. Są pozyskiwane drogą destylacji z parą wodną, wytłaczania lub ekstrakcji. Głównym przeznaczeniem olejków eterycznych jest aromaterapia. Są również dodawane do kosmetyków. Olejki zapachowe natomiast to substancje, których głównym celem jest wywołanie wrażenia węchowego. Mają więc zastosowanie w przemyśle perfumiarskim i w aromamarketingu. Mogą być pozyskiwane z substancji pochodzenia roślinnego (olejków eterycznych), zwierzęcego (np. ambra, piżmo) lub syntetycznie. Kala Chanti to olejki zapachowe w spray’u pochodzące z Grasse, francuskiej stolicy perfum i kwiatów. Nasze kompozycje zapachowe bazują na francuskich perfumach. Te zaś, w dużej mierze mają pochodzenie roślinne.
Zapachy w pomieszczeniach mogą mieć wpływ na nastrój i samopoczucie gości w hotelach, pacjentów w klinikach i poradniach medycznych oraz klientów gabinetów SPA i wellness. Właściwe wykorzystanie zapachów może przyciągnąć uwagę klientów i poprawić ich doświadczenie w danym miejscu. Oto kilka porad, jak wykorzystać olejki zapachowe do pomieszczeń?
  1. Wybierz zapachy, które odpowiadają charakterowi i stylowi Twojego miejsca.
  2. Zadbaj o jakość zapachów. Wybierając zapachy, zwróć uwagę na ich jakość. Postaw na zapachy złożone z olejku w połączeniu z etanolem. Ich trwałość będzie lepsza.
  3. Wykorzystaj dyfuzory zapachowe. Dyfuzory zapachowe są idealnym rozwiązaniem dla miejsc, gdzie chcesz utrzymać stały zapach. Wybierz dyfuzor, który będzie pasował do Twojego pomieszczenia i zapachu. W hotelach możesz umieścić dyfuzory w holu lub na korytarzach, a w SPA i wellness – w pomieszczeniach relaksacyjnych.
  4. Zwróć uwagę na intensywność zapachu. Pamiętaj, że intensywność zapachu ma duże znaczenie. Zbyt intensywny zapach może drażnić i powodować bóle głowy. Zbyt słaby zapach może być niewyczuwalny dla gości. Postaraj się wybrać odpowiednią intensywność dla Twojego miejsca.
  5. Przetestuj zapachy. Zanim zdecydujesz się na konkretne zapachy, przetestuj je. W ten sposób będziesz miał pewność, że są one odpowiednie dla Twojego miejsca i nie powodują nieprzyjemnych reakcji.


Karty charakterystyk

Brak

Karty katalogowe (ulotki)

Brak

Formularz kontaktowy