Zawieszka zapachowa Fresh Blitz HANG TAG posiada możliwość zamontowania na płaskich powierzchniach za pomocą przyssawki (w zestawie). Można ją także zawiesić na łańcuszku lub sznurku, wykorzystując otwór na przyssawkę. Harmonijkowy kształt powoduje, że zawieszka HANG TAG może aromatyzować przestrzeń leżąc (np. na półce).  Nowoczesny, przeźroczysty design pasuje do każdego wnętrza. Produkt jest nietoksyczny, biodegradowalny.

Jeśli poszukujecie uniwersalnej formy odświeżacza powietrza, która pasuje do większości pomieszczeń oraz miejsc powinniście zapoznać się z ofertą żelowych zawieszek zapachowych. Dostępne w 7 zapachach, zawieszki sprawdzą się w każdym wnętrzu hotelu, kliniki, czy biurowca, a także w samochodzie. Ponadto, polecamy używać ich w domach: w toaletach, garderobach lub szafach.

Zawieszki zapachowe to niesamowity gadżet, który sprawdzi się dosłownie w każdym pomieszczeniu. Mają one żelową formę i wyposażone są w przyssawkę, aby móc łatwo przymocować je do powierzchni. Niepozorne zawieszki zapachowe w uroczych kolorach i energetycznych zapachach sprawdzą się zarówno w pomieszczeniach biurowych, hotelowych, a także w takich miejscach jak szafy, samochody. Wydzielają one intensywną i przyjemną woń, która odświeża i koi zmysły. Można nimi zastąpić tradycyjny odświeżacz powietrza w spray’u!
Zawieszki zapachowe Kala HANG TANG sprawdzają się praktycznie wszędzie. Możemy wykorzystać we wnętrzach o charakterze biznesowym, handlowym, medycznym oraz prywatnym. Nic nie stoi na przeszkodzie by umieszczać je w toaletach, szatniach, poczekalniach, lobby czy przestrzeni biurowej. Nasze zawieszki zapachowe można montować zarówno na ścianach, wykorzystując przyssawkę, lub umieszczać na płaskiej powierzchni. Szybko roztoczą one intensywny i przyjemny zapach, który wprawi nas w dobry nastrój.
Bez względu na to, czy interesują nas zawieszki zapachowe do samochodu czy zawieszki zapachowe, których chcemy użyć w innym wnętrzu, zależy nam na tym, by zapach wpisał się w nasze preferencje. W naszym asortymencie można jednak znaleźć najbardziej unikalne i wyjątkowe kompozycje zapachowe jak chociażby jabłko z cynamonem, kwiat bawełny, czy połączenie kiwi i grejpfruta. Można więc dowolnie wybierać zawieszki zapachowe i cieszyć się przyjemną wonią, jaką one wokół siebie roztaczają.

Wymiary:

  • wysokość 14,5 cm
  • szerokość 5-6 cm

Rewolucja w odświeżaniu!


Karty charakterystyk

Brak

Karty katalogowe (ulotki)

Brak

Formularz kontaktowy