Nie da się ukryć, że niezależnie od tego w jakim pomieszczeniu przebywamy, lubimy otaczać się przyjemnymi zapachami. To właśnie one sprawiają, że atmosfera we wnętrzu staje się przyjemniejsza, a my możemy poczuć się lepiej. Właśnie dlatego, coraz większe zainteresowanie wzbudzają odświeżacze powietrza, które sprawdzają się zarówno w przestrzeniach biurowych, hotelarskich, medycznych, jak i w naszych domach.

O tym, czy klienci chcą u nas pozostać jak najdłużej decydują m.in. wystrój wnętrza oraz zapach unoszący się w powietrzu. Aby we wnętrzu jak najdłużej pachniało, warto regularnie dozować odświeżacz powietrza. Producenci oferują wiele produktów do odświeżania. Nie wszystkie marki odświeżaczy są jednak przeznaczone do użytku profesjonalnego. Ponadto, różnią się formą, składem i portfolio oferowanych zapachów.
Wybierając odświeżacz powietrza do hotelu, sklepu, biura, obiektu wellness luc SPA powinniśmy przede wszystkim zwrócić uwagę na dopasowanie zapachu do charakteru wnętrza. Dla przykładu: odświeżacz powietrza do poczekalni w klinice będzie miał na celu poprawę nastroju i zrelaksowanie pacjentów. Wybieramy więc kojące kwiatowe kompozycje. Natomiast, rozpylanie odświeżacza w sklepie ma za zadanie orzeźwienie i wzbudzenie pozytywnych skojarzeń u klientów - tutaj najlepiej sprawdzą się nuty cytrusowe, energetyczne.
Odświeżacz powietrza do użytku profesjonalnego wyróżnia się nie tylko gamą specjalistycznych zapachów. Cechuje go trwałość - utrzymują się w pomieszczeniu znacznie dłużej niż odświeżacze do użytku domowego. Profesjonalne odświeżacze powietrza pozwalają na szybką i długotrwałą poprawę zapachu w pomieszczeniu. Niosą również dodatkową korzyść: - neutralizują nieprzyjemne zapachy.
Zapoznaj się z całą gamą oryginalnych kompozycji zapachowych i wybierz tą, która najlepiej wpisuje się w Twoje preferencje!
Odpowiedź brzmi: to zależy. Wybieramy odświeżacz posługując się kilkoma wytycznymi. Są to przede wszystkim: rodzaj i wielkość pomieszczenia oraz cel użycia odświeżacza.
Jeśli zależy nam na szybkiej neutralizacji nieprzyjemnego zapachu w biurze lub restauracji, powinniśmy się zdecydować na odświeżacz w spray’u. Jego działanie jest odczuwalne już po kilku sekundach. Co więcej, atomizer pozwala na dawkowanie zapachu.
W przypadku, gdy zależy nam na stałym i równomiernym rozpylaniu świeżego zapachu, wybieramy odświeżacz w spray’u z dedykowanym mu dozownikiem. Możemy również zdecydować się na bardziej zaawansowane rozwiązanie- dyfuzor zapachowy.
Dozownik to nieskomplikowane urządzenie, które można postawić lub zawiesić, np. w toalecie lub w korytarzu. Wystarczy umieścić w nim odświeżacz powietrza w spray,u, np. Kala Fresh Blitz, a urządzenie będzie wypuszczać zapach w zadanych odstępach czasu.
Najbardziej zaawansowaną formą odświeżacza powietrza jest dyfuzor zapachowy. To urządzenie, które wykorzystuje proces dyfuzji do aromatyzacji wnętrz. Ten typ odświeżacza powietrza jest przeznaczony głównie do dużych powierzchni.
Odświeżacze powietrza tak naprawdę działają w wyjątkowo prosty sposób. We wnętrzu buteleczki z atomizerem znajduje się mieszanka substancji, w tym zapach. Następnie - przy naciśnięciu atomizera - z buteleczki uwalniana jest mgiełka, która szybko i skutecznie maskuje nieprzyjemne zapachy. Warto mieć na uwadze, że odświeżacze powietrza nie są w stanie całkowicie zneutralizować przykrej woni. Niemniej jednak oddziałują one na zmysł węchu i na pewien czas pozwolą nam cieszyć się świeżym i pachnącym powietrzem.
Przestrzenie biurowe z pewnością będą jeszcze bardziej przytulne i wiarygodne, w momencie kiedy wypełnią się one przyjemnym zapachem. Odświeżacze powietrza do biura powinny być bezobsługowe i działać niezawodnie. Bardzo dobrym rozwiązaniem są odświeżacze w formie dozowników automatycznych . W dozowniku umieszczamy specjalnie do tego przeznaczoną puszkę odświeżacza, np. Kala Fresh Blitz. Wówczas wystarczy jedynie taki dozownik zasilić bateriami lub podłączyć do sieci, a następnie skonfigurować jego ustawienia. Samodzielnie możemy wybrać ilość uwalnianego zapachu, a także częstotliwość.
Automatyczny odświeżacz powietrza nie wymaga od nas absolutnie żadnej obsługi. Eleganckie obudowy idealnie wpasują się w estetykę przestrzeni biurowej.


Karty charakterystyk

Brak

Karty katalogowe (ulotki)

Brak

Formularz kontaktowy