ZAPEWNIAMY

Pragniemy wszystkich Państwa uspokoić i zapewnić, że esencja zapachu iFresh 10ml, sprzedawana bez opakowania kartonowego, jest naszym oryginalnym produktem.

DLACZEGO TAK?

Zdecydowaliśmy się całkowicie zmienić kartonowe opakowanie produktu esencja zapachu iFresh 10ml. W celu zapewniania stałej dostępności produktu na rynku, prace rozpoczęliśmy, posiadając w magazynie rezerwę opakowań. Znaczny wzrost zainteresowania produktem DYFUZOR ZAPACHOWY KALA IF15P, do którego esencja zapachu iFresh 10ml jest wkładem, spowodował wcześniejsze niż zaplanowane przez nas wyczerpanie się opakowań kartonowych na ten produkt.

ORYGINALNE

W celu zapewnienia stałego i nieprzerwanego dostępu do wkładów zapachowych, postanowiliśmy wypuścić partię produktu bez opakowań kartonowych. Jeszcze raz, pragniemy zapewnić, że produkt esencja zapachu iFresh 10ml bez opakowania kartonowego, sprzedawany przez naszych dystrybutorów jest produktem oryginalnym i pełnowartościowym.

Nasza strona używa plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Dalsze korzystanie ze strony bez zmian ustawień oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. Informujemy, że ustawienia tych plików można zmienić w dowolnym momencie za pomocą ustawień przeglądarki. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.