SZANOWNI HOTELARZE

Cieszymy się, że HOTELE wracają już 12 lutego. Aby wspomóc Hotelarzy publikujemy artykuły, które mamy nadzieję w przystępnej formie przedstawią kilka skutecznych rozwiązań dla hoteli.

recepcja.png

 nowe OTWARCIE - HOTELARZU PAMIĘTAJ O DOBRYM PŁYNIE DO DEZYNFEKCJI DŁONI I PRZEDMIOTÓW

Dlaczego płyn do dezynfekcji? Ponieważ ten sam płyn możesz Hotelarzu wykorzystywać przy dezynfekcji przedmiotów i o ile w dezynfekcji dłoni nie ma dużej różnicy w tych dwóch produktach to przy dezynfekcji przedmiotów płyn do dezynfekcji jest narzędziem skuteczniejszym i łatwiejszym w użyciu.

 

Co powinien posiadać dobry płyn do dezynfekcji dla HOTELU?

  • ZEZWOLENIE BIOBÓJCZE, którego numer powinien znajdować się na etykiecie. Na rynku dostępne są także środki "o działaniu dezynfekującym" sprzedawane jako kosmetyk. Środki biobójcze sprzedawane są z 8% stawką VAT więc Możesz Hotelarzu łatwo sprawdzić czy środki, które posiadasz są biobójcze. Jeżeli na fakturze jest VAT 23% lub brak jest numeru zezwolenia biobójczego, kupiłeś kosmetyk.:(

 

  • SKŁADNIKI CHRONIĄCE SKÓRĘ. Takie składniki nie są obowiązkowe a więc często producenci w celu zmniejszenia kosztów produkcji nie dodają ich do swoich produktów. Jeżeli środki do dezynfekcji, które posiadasz nie mają składników chroniących skórę dłoni użyj ich raczej do dezynfekcji przedmiotów.

 

  • POTWIERDZONE POZYTYWNYM WYNIKIEM BADANIA DERMATOLOGICZNE. To również nie jest wymagane dla środków dezynfekujących a ponieważ takie badania nie należą do tanich, wielu producentów ich nie wykonuje. W przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów skórnych u Twojego Gościa, masz Hotelarzu pewność, potwierdzoną dokumentami, że środki do dezynfekcji używane w Twoim obiekcie mają o wiele więcej badań

 

  • POWINIEN POSIADAĆ ZAPACH INNY OD ZAPACHU ALKOHOLU. Ponieważ pierwszym zapachem jaki poczuje Twój Gość Hotelarzu, nie powinien być zapach bimbru.

bimber.png

 

KTÓRY PRODUKT będzie dobry DLA HOTELU?

Każdy, który spełni powyższe kryteria. Jako firma produkująca środki do dezynfekcji polecamy nasz produkt płyn do dezynfekcji dłoni i przedmiotów ANTY WIRUS. Płyn do dezynfekcji ANTY WIRUS posiada wszystkie wyżej wymienione cechy dobrego dla hotelu płynu do dezynfekcji. Produkujemy go w czterech pojemnościach (15 ml, 250 ml, 500 ml 5 L) oraz trzech wersjach z czego dwie są perfumowane więc posiadają zapach. Zapachy LEMONGRASS (trawa cytrynowa) i PEPPERMINT (mięta pieprzowa) to doskonały produkt do dezynfekcji dłoni oraz przedmiotów Twojego Hotelu.

Pozwolenie na obrót produktem biobójczym 2244/TP/2020 | Potwierdzenie pozytywnego wyniku badań dermatologicznych 

 500ml.png

5l.png

 

CO DLA GOŚCI?

PERSONALNY płyn do dezynfekcji ANTY WIRUS 15ml (130 doz)

personal_lemon.png


personal_pepper.png

  ...

GDZIE KUPIĆ?

Dystrybutorami płynów do dezynfekcji ANTY WIRUS jest większość firm zajmujących się dostarczaniem chemii do branż profesjonalnych ale produkt z powodzeniem można znaleźć także w mniejszych hurtowniach oraz sklepach chemicznych a więc zapewne i Twoja Szanowny Hotelarzu hurtownia chemiczna już ma ten produkt na półce. Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się z nami a dobierzemy z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i wskażemy najbliższego dystrybutora. www.kala.pl/kontakt

 

HOTELARZU, BUDUJ I UTRZYMUJ DOBRE RELACJE DZIĘKI DOBRYM ZAPACHOM

STOSUJ PŁYNY DO DEZYNFEKCJI Anty Wirus firmy KALA. Znajdziesz je u swojego dostawcy chemii.