SZANOWNI HOTELARZE, DZIEŃ DOBRY :)

recepcja

 

HOTELE ZNÓW OTWARTE od 8 MAJA. Po ponownym otwarciu przed branżą hotelarską, poza dodatkowymi kosztami związanymi z obostrzeniami sanitarnymi, postawione zostanie niełatwe zadanie. Z uwagi na nową postcovidową rzeczywistość Hotele muszą zbudować od podstaw relację z Gościem.

recepcja.png

nowe OTWARCIE - HOTELARZU PAMIĘTAJ O AROMATYZACJI

Nieużywane pokoje tracą na świeżości a świeżość definiuje czystość, która z kolei jest wyznacznikiem jakości. Aromatyzację należy rozpocząć przed otwarciem i utrzymywać po otwarciu. Nieładny zapach gość zapamięta dłużej niż niewygodny fotel czy plamę na obrusie. Brak zapachu daje natomiast możliwość wystąpienia nieładnego zapachu DLATEGO TEŻ NALEŻY WPROWADZIĆ ZAPACH a szczególnie w miejscach gdzie gość może poruszać się bez maseczki czyli w pokojach.

gosc.png

 

2 zdjęcia poniżej różni tylko jeden szczegół. Pamiętaj, że źródło nieprzyjemnego zapachu może znajdowac się poza Twoim Hotelem.

apartament.png

apartament-2.png

 

PRODUKT DLA TWOJEGO HOTELU

Olejki zapachowe Chanti to seria olejków do pomieszczeń, najwyższej jakości perfum do pomieszczeń, którą firma KALA  stworzyła dla branży profesjonalnej a więc również HOTELARSTWA. Zapach, który stworzyliśmy specjalnie dla wysokiej jakości usług hotelarskich jest FRESH LINEN - świeże pranie. Wszystkie olejki zapachowe Chanti posiadają w składzie neutralizatory nieprzyjemnych zapachów (każdy zapach ma indywidualnie dobrany neutralizator) W składzie zapachu Chanti FRESH LINEN znajduje się mocny neutralizator nieprzyjemnych zapachów.

  ZAPACH FRESH LINEN?

Chanti FRESH LINEN Jest zapachem świeżo wypranej pościeli. W pełni UNISEX. Jest dla uczucia czystości tym czym dla uczucia głodu jest zapach świeżego pieczywa. W składzie zapachu Fresh LInen znajduje się silny neutralizator nieprzyjemnych zapachów. 

freshlinen.png

 

KOSZT A WARTOŚĆ


Miesięczny koszt produktu Olejek zapachowy Chanti dla HOTELU 100 pokoi zakładając 50% dozwolone obłożenie oraz codzienną rotację wszystkich dostępnych  pokoi mieści się w +- 150 zł brutto (w zależności od ceny oferowanej przez dystrybutora) natomiast wartość takiej aromatyzacji jest nie do oceniania i nie do przecenienia.

 koszt.png

 

INNE MIESCA W HOTELU - INNE ZAPACHY CHANTI

 W zależności od Twojego Szanowny Hotelarzu obiektu poza FRESH LINEN możesz z powodzeniem użyć innych zapachów gamy Chanti:

 -PRESTIŻOWY ZAPACH POWITALNY (recepcje, wejście, lobby...) zapachy Chanti: Cashmere, Si, Delice, DENIM, Japońska wiosna, Kwiatowy sen, Patchouli secrets
- DO PALARNI: zapach Chanti orientalno - korzenny (bardzo mocny zapach z bardzo mocnym neutralizatorem), Chanti Drzewo sandałowe (lżeższy zapach i neutralizator. Doskonale sprawdzi się w prestiżowej palarni cygar.)
- STREFA RELAKSU:  Chanti zielona herbata z gruszką

 ...

GDZIE KUPIĆ?

Dystrybutorami olejków zapachowych Chanti jest większość firm zajmujących się dostarczaniem chemii do branż profesjonalnych ale produkt z powodzeniem można znaleźć także w mniejszych hurtowniach oraz sklepach chemicznych a więc zapewne i Twoja Szanowny Hotelarzu hurtownia chemiczna już ma ten produkt na półce. Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się z nami a dobierzemy odpowiedni dla Twoich potrzeb zapach. www.kala.pl/kontakt

 

HOTELARZU, BUDUJ I UTRZYMUJ DOBRE RELACJE DZIĘKI ZAPACHOM

STOSUJ Olejki zapachowe Chanti firmy KALA. Znajdziesz je u swojego dostawcy chemii.