Dezynfekcja | SZKOLENIA | KONFERENCJE| 

dezynfekcja szkolenia 1

Najważniejszy jest Uczestnik

W obecnym czasie poczucie bezpieczeństwa jest bardzo ważnym elementem oferty każdego centrum konferencyjnego dlatego warto wieloma kanałami komunikować kuracjuszom  wprowadzone przez uzdrowisko zasady oraz środki z zakresu dezynfekcji. Na stronach internetowych centrum powinna znaleźć się osobna, łatwa do znalezienia zakładka z informacjami o wdrożonych procedurach oraz środkach dezynfekcji.

dezynfekcja szkolenia 2

 

Wymagane minimum nie jest dobre. Zapewnij maksymalną ochronę i daj jej więcej niż trzeba.

Wszystkie płyny do dezynfekcji AntyWirus firmy Kala posiadają znacznie wyższą niż minimalna zawartość substancji aktywnej, potwierdzone pozytywnym wynikiem badania dermatologiczne oraz dodatkowe składniki ochronne takie jak gliceryna, aloes, panthenol, dzięki wykorzystanie tych środków jest dla uczestników organizowanych przez Państwa konferencji bezpieczne.

 dezynfekcja szkolenia 3

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze środka do dezynfekcji ?

Produkt, którego użyjesz powinien:

Posiadać jasną informację na temat producenta. Taka informacja pozwala Tobie na sprawdzenie długości istnienia producenta na rynku. Chwilę po wybuchu COVID-19 powstało wiele firm produkujących środki do dezynfekcji. Niektóre w garażach i piwnicach. Zarówno skład jak i skuteczność produktów takich firm pozostaje mocno dyskusyjna. Firma Kala, producent płynu do dezynfekcji dłoni i przedmiotów AntyWirus to polska firma, która istnieje na rynku ponad 16 lat.

Być zarejestrowany jako produkt biobójczy. Taka informacja wraz z numerem zezwolenia znajduje się na etykiecie produktu. Jest to nic innego jak świadectwo zarówno składu jak i skuteczności produktu do deklarowanych na etykiecie zastosowań. Numer zezwolenia płynu do dezynfekcji dłoni i przedmiotów AntyWirus firmy Kala to 0559/TP/2020. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym

Z uwagi na częsty kontakt ze skórą i możliwe skutki takiego kontaktu dodatkowym atutem są potwierdzone pozytywnym wynikiem badania dermatologiczne. Zastosowanie dodatkowych składników chroniących skórę zminimalizuje możliwość wystąpienia nieprzyjemnych efektów związanych z nakazem stosowania dezynfekcji. Wszystkie płyny do dezynfekcji AntyWirus firmy Kala mają w składzie glicerynę i aloes, które chronią skórę rąk oraz panthenol, który minimalizuje uczucie pieczenia w przypadku kontaktu płynu ze zranioną skórą. 11/03/20/D/5 to numer potwierdzenia pozytywnego wyniku badań dermatologicznych. Potwierdzenie pozytywnego wyniku badań dermatologicznych

 

AntyWirus środek do dezynfekcji fitness

Ekonomia bezpieczeństwa.

Ekonomia to w przypadku środków bezpieczeństwa nie jest dobry doradca niemniej jednak i na tym polu firma Kala i produkt płyn do dezynfekcji dłoni i przedmiotów AntyWirus ma się czym pochwalić. Butelki z atomizerem stosowane w płynach do dezynfekcji AntyWirus są produktami wielorazowego użytku. Można je uzupełniać kupując 5 litrowe opakowania płynu do dezynfekcji AntyWirus. Tym samym zmniejszymy koszt nie wpływając na  skuteczność. Używając jednego, skutecznego produktu do dezynfekcji zarówno dłoni jak i przedmiotów nie jesteśmy zmuszeni do budowania osobnych magazynów środków do dezynfekcji dłoni, klamek, urządzeń do ćwiczeń i pilnowania ich należytego używania.

 

  inso-site-icon

KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do stron informacyjnych poświęconym produktom do dezynfekcji firmy Kala

 

b2b-icon KLIKNIJ TUTAJ jeżeli jesteś odbiorcą hurtowym/siecią klubów fitness i skontaktuj się z naszym niurem handlowym lub jednym z przedstawicieli handlowych

 

sklep-icon

KLIKNIJ TUTAJ jeżeli jesteś obiorcą detalicznym zapraszamy do zakupu u jednego z naszych dystrybutorów na terenie całego kraju.