Dezynfekcja klubów i stref fitness – płyn do dezynfekcji rąk i przedmiotów AntyWirus firmy Kala

klub fitness dezynfekcja środki i sposoby

Najważniejszy jest gość / klubowicz / klient a ten musi czuć się bezpiecznie.

O ile stały „abonamentowy” klubowicz może zwracać mniejszą uwagę na wprowadzone rozwiązania z zakresu dezynfekcji tak dla nowego gościa klubu będzie to rzecz niezwykle ważna. Chodzi przecież o jego bezpieczeństwo. Zarówno aktualnym jak i nowym klubowiczom warto więc komunikować wprowadzone przez klub zasady oraz środki z zakresu dezynfekcji. Warto także komunikować wprowadzone zasady dezynfekcji w klubie, na stronach www i portalach społecznościowych aby gość przed odwiedzeniem klubu mógł zapoznać się z wdrożonymi procedurami.

AntyWirus do dezynfekcji fitness dłonie i przedmioty

 

Wymagane minimum nie jest dobre. Zapewnij maksymalną ochronę i daj jej więcej niż trzeba.

Odwołując się do urządzeń do budowania formy to wytrzymują znacznie większe niż maksymalne obciążenia użytkowe. Wszystko po to by zapewnić bezpieczeństwo nawet w przypadku gdy założone przez producenta maksimum zostanie przekroczone. Wszystkie płyny do dezynfekcji AntyWirus firmy Kala posiadają znacznie wyższą niż minimalna zawartość substancji aktywnej, potwierdzone pozytywnym wynikiem badania dermatologiczne oraz dodatkowe składniki ochronne takie jak gliceryna, aloes, panthenol.

 środki do dezynfekcji fitness AntyWirus

 

Na co zwrócić uwagę przy wyborze środka do dezynfekcji ?

Produkt, którego użyjesz powinien:

Posiadać jasną informację na temat producenta. Taka informacja pozwala Tobie na sprawdzenie długości istnienia producenta na rynku. Chwilę po wybuchu COVID-19 powstało wiele firm produkujących środki do dezynfekcji. Niektóre w garażach i piwnicach. Zarówno skład jak i skuteczność produktów takich firm pozostaje mocno dyskusyjna. Firma Kala, producent płynu do dezynfekcji dłoni i przedmiotów AntyWirus to polska firma, która istnieje na rynku ponad 16 lat.

Być zarejestrowany jako produkt biobójczy. Taka informacja wraz z numerem zezwolenia znajduje się na etykiecie produktu. Jest to nic innego jak świadectwo zarówno składu jak i skuteczności produktu do deklarowanych na etykiecie zastosowań. Numer zezwolenia płynu do dezynfekcji dłoni i przedmiotów AntyWirus firmy Kala to 0559/TP/2020. Pozwolenie na obrót produktem biobójczym

Z uwagi na częsty kontakt ze skórą i możliwe skutki takiego kontaktu dodatkowym atutem są potwierdzone pozytywnym wynikiem badania dermatologiczne. Zastosowanie dodatkowych składników chroniących skórę zminimalizuje możliwość wystąpienia nieprzyjemnych efektów związanych z nakazem stosowania dezynfekcji. Wszystkie płyny do dezynfekcji AntyWirus firmy Kala mają w składzie glicerynę i aloes, które chronią skórę rąk oraz panthenol, który minimalizuje uczucie pieczenia w przypadku kontaktu płynu ze zranioną skórą. 11/03/20/D/5 to numer potwierdzenia pozytywnego wyniku badań dermatologicznych. Potwierdzenie pozytywnego wyniku badań dermatologicznych

 

AntyWirus środek do dezynfekcji fitness

Ekonomia bezpieczeństwa.

Ekonomia to w przypadku środków bezpieczeństwa nie jest dobry doradca niemniej jednak i na tym polu firma Kala i produkt płyn do dezynfekcji dłoni i przedmiotów AntyWirus ma się czym pochwalić. Butelki z atomizerem stosowane w płynach do dezynfekcji AntyWirus są produktami wielorazowego użytku. Można je uzupełniać kupując 5 litrowe opakowania płynu do dezynfekcji AntyWirus. Tym samym zmniejszymy koszt nie wpływając na  skuteczność. Używając jednego, skutecznego produktu do dezynfekcji zarówno dłoni jak i przedmiotów nie jesteśmy zmuszeni do budowania osobnych magazynów środków do dezynfekcji dłoni, klamek, urządzeń do ćwiczeń i pilnowania ich należytego używania.

 

  inso-site-icon

KLIKNIJ TUTAJ i przejdź do stron informacyjnych poświęconym produktom do dezynfekcji firmy Kala

 

b2b-icon KLIKNIJ TUTAJ jeżeli jesteś odbiorcą hurtowym/siecią klubów fitness i skontaktuj się z naszym niurem handlowym lub jednym z przedstawicieli handlowych

 

sklep-icon

KLIKNIJ TUTAJ jeżeli jesteś obiorcą detalicznym zapraszamy do zakupu u jednego z naszych dystrybutorów na terenie całego kraju.